WYSTĄPIEŃ TELEWIZYJNYCH

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I AUTOPREZENTACJA

o programie
kontakt
NASZA OFERTA >
WIĘĆEJ >
Icon

Ekspresowy kurs

NOWOŚĆ!

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z konsultacji, dużej liczby ćwiczeń praktycznych oraz analiz. Zajęcia prowadzimy w formie indywidualnej lub w małych grupach. Przed szkoleniem każda osoba otrzyma ankietę, której celem jest poznanie indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczestnika oraz doboru odpowiednego szkolenia. W szkoleniu jednego dnia uczestniczy grupa 3-4 osoby.


W przypadku szkoleń zamkniętych (tzn. gdy zlecający zamawia szkolenie dla określonej grupy osób) istnieje możliwość modyfikacji programu zajęć oraz jego uzupełniania o dodatkowe elementy wg uzgodnień indywidualnych.

ĆWICZENIA REALIZOWANE W PROFESJONALNYM STUDIU TELEWIZYJNYM

Program szkolenia

Zajęcia prowadzi jednocześnie kilku trenerów, co pozwala maksymalnie obiektywizować oceny i zalecenia wynikające z prowadzonych konsultacji. Pozwala to na natychmiastowy podgląd nagrań i zapewnia indywidualny tryb prowadzenia konsultacji i treningów.

Standardowy program kursu składa się z konsultacji ze stylistą, podczas której wykonywana jest też charakteryzacja przed nagraniami, trzech konsultacji prowadzonych przez logopedę medialnego, trzech bloków treningowych w studiu telewizyjnym oraz trzech sesji analitycznych po nagraniach

Konsultacje ze stylistą

Indywidualna konsultacja dotycząca ubioru i makijażu oparta m.in. na analizie kolorystycznej. Dopasowanie stroju do sylwetki i typu urody oraz rodzaju wystąpienia/audycji, dobór fryzury, makijażu i dodatków, Wzorcowa charakteryzacja przed nagraniami w studiu.

DOPRACUJEMY TWÓJ WIZERUNEK

PRACA NAD GŁOSEM I DYKCJĄ

Konsultacje z logopedą

Indywidualna, ogólna analiza sposobu mówienia i czytania (głos, artykulacja, dykcja), uświadomienie wad i zalet głosu i sposobu jego używania.


Analiza nagranych wystąpień pod względem sposobu posługiwania się głosem i interpretacji oraz wpływu na wizerunek. Porady oraz odpowiednie zalecenia ćwiczeń wybranych elementów

Nagrania w studiu telewizyjnym

Nagrywanie autoprezentacji, symulowanych wypowiedzi na zadany temat (także typu „setka" – jak do programu informacyjnego). Możliwość nagrania fragmentu przygotowanego wystąpienia lub prezentacji. Nagrywanie symulowanych wywiadów.


Powtórne nagrania wygranych elementów po sesji analitycznej (wg uzgodnień z trenerem analitykiem)

PRZYGOTOWANIA DO WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

PEŁNA ANALIZA WYSTĄPIEŃ TELEWIZYJNYCH

Sesje analityczne

Analiza nagrań pod względem „ogólnego wrażenia" , zwięzłości treści, poprawności językowej i skuteczności przekazu, sposobu wykorzystania środków technicznych (mikrofon, kamera, itd.), zachowań niewerbalnych, utrzymania reżimów czasowych, świadomości organizacji przestrzeni/sytuacji studyjnej (położenie i praca kamer itd.).


Ewaluacja - podsumowanie konsultacji oraz wskazówki i zalecenia dotyczące ewentualnych samodzielnych ćwiczeń

Trenerzy

W zależności od dziedziny, którą zajmuje się zawodowo uczestnik szkolenia oraz od wniosków z przeprowadzonej analizy ankiety wstępnej, każdorazowo dokonujemy doboru zespołu trenerów, kierując się ich doświadczeniem i specjalizacją w rozwiązywaniu określonego typu problemów.


Wybór kadry trenerskiej może być również uzależniony przez zamawiającego trening dla grupy.

WSPARCIE DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

Dla kogo jest szkolenie?

Polityków

Prezesów Firm

Dyrektorów

Kierownikówkurs przeznaczony jest dla każdego, kto chce zwiększyć umiejętności skutecznej prezentacji, podnieść kompetencje menedżerskie: przekazu, przekonywania oraz oddziaływania poprzez rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych

Konsultanów

Influencerów

Sprzedawców


SZKOLENIE GRUPOWE

Kurs dwudniowy - maksymalnie 8 osób


Kurs jednodniowy - maksymalnie 6 osób

Standardowy program kursu składa się z konsultacji ze stylistą, podczas której wykonywana jest też charakteryzacja przed nagraniami, trzech konsultacji prowadzonych przez logopedę medialnego, trzech bloków treningowych w studiu telewizyjnym oraz trzech sesji analitycznych po nagraniach

Rozumiemy, że każda firma ma swoje unikalne cechy i potrzeby. Dlatego jesteśmy gotowi dostosować naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań oraz pomóc Państwu w osiągnięciu wyznaczonych celów.


Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i skłoni do nawiązania współpracy z NEWS24. Jesteśmy przekonani, że razem możemy osiągnąć sukces, promując Państwa firmę i przyczyniając się do jej rozwoju.


W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem, który chętnie pomoże i doradzi.

konkurencyjne ceny na rynku*

Dodatkową opcją jest możliwość noclegu oraz zorganizowanie

imprezy integracyjnej

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy
o szkoleniu
dla CIEBIE!

konkurencyjne ceny na rynku*

*szczegółowa wycena będzie przedstawiona po przeanalizowaniu wytycznych

Icon Icon Icon

szkolenia@news24tv.pl

katarzyna.polinceusz@news24tv.pl