Profesjonalne studio telewizyjne
na wynajem

ZREALIZUJ SWOJE PROJEKTY
W NAJLEPSZYM MIEJSCU

studio telewizyjne
kontakt
NASZA OFERTA >
WIĘĆEJ >
Icon

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb!

Studio telewizyjne i filmowe - tylko 3 km w linii prostej od centrum Warszawy! Nasza przestrzeń studyjna to ponad 400 metrów kwadratowych. Do dyspozycji mamy najnowocześniejszy sprzęt techniczny, w tym światła studyjne, profesjonalne kamery i miksery wizyjne oraz dźwiękowe, oraz ekran telewizyjny, na którym można odtwarzać nagrania w czasie rzeczywistym.


Wszyscy, którzy już mieli okazję skorzystać z naszej przestrzeni studyjnej, docenili nie tylko jej funkcjonalność, ale również wygodę i elastyczność w dostosowaniu do swoich potrzeb. Nasza firma to 16 lat doświadczenia na rynku produkcji, transmisji oraz streamingu online. Astro S.A. kontynuuje produkcję teleturnieju Familiada, który niezmiennie od lat osiąga bardzo wysoką oglądalność, pozostajemy tak że aktywni na rynku technologii 3D.

W PEŁNI WYPOSAŻONE STUDIO TELEWIZYJNE

11 METROWA ŚCIANKA LED

Preferujesz realizację materiału wideo z wykorzystaniem dużego ekranu diodowego o powierzchni 21m2? Skorzystaj z tej opcji! Nasze duże studio z ekranem diodowym ultra HD 4K wyposażone jest w niezbędny sprzęt do realizacji dowolnych formatów wideo zarówno live jak i do postprodukcji.

KAMERY Z FUNKCJĄ ZDALNEGO STEROWANIA ORAZ KRAN

Emisja obrazu o jakości Full HD. Obracanie, przechylanie, przybliżanie oraz inne ustawienia kamery mogą być kontrolowane za pomocą dołączonego pilota na podczerwień lub opcjonalnego modułu zdalnego sterowania RM-BR300, który może sterować wieloma kamerami.

NAJNOWSZEJ GENERACJI SPRZĘT

W PEŁNI WYPOSAŻONE STUDIO TELEWIZYJNE

5 METROWY GREEN SCREEN

Studio jest wyposażone o GREEN SCREEN o wielkości 2m co pozwala realizować.. programy w wirtualnym świecie.

Posiadamy dwa profesjonalne cyfrowe miksery

Posiadamy miksery wizyjne i foniczne do realizacji telewizyjnej, promptery, monitory podglądowe

NAJNOWSZEJ GENERACJI SPRZĘT

Zapewniamy doskonałą jakość obrazu i dźwięku

Webinar

Telewizja internetowa

Wywiady, panele dyskusyjne, debaty

Stwórz w naszym studiu produkcję dowolnego formatu:

Produkcje reklamowe

Programy telewizyjne

Rozwijaj z nami SWÓJ PROJEKT

Zaproś gości do naszego studia lub połącz się z prelegentami i rozmówcami w pełni zdalnie — nawet jeśli są w innym mieście lub kraju.

DEBATY, WYWIADY, PANELE DYSKUSYJNE

Realizacja profesjonalnych materiałów w naszym telewizyjnym studiu może służyć zarówno celów marketingowych, reklamowych, ale także publicystycznych i jest dostępna od ręki. Transmitujemy na żywo lub tworzymy programy wideo do publikacji w dowolnych mediach.

STREAMING & REALIZACJA

Nasz zespół oraz nasze zasoby umożliwiają kompleksową realizację wszelkich materiałów zarówno reklamowych jak i telewizyjnych. Zleć nam pełną produkcję: scenariusz, zdjęcia, postprodukcję, a także live streamingiem na dowolną platformę lub stronę www.

ZAUFAJ I POWIERZ NAM PRODUKCJĘ

Nowoczesne reżyserska pozwala ekipie technicznej na zarządzanie każdym szczegółem produkcji oraz transmisji live. Do dyspozycji mamy także wydzieloną i wyciszoną przestrzeń dla tłumaczy oraz lektorów.

REŻYSERKA

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy
o Twoim
PROJEKCIE!

wynajem już od 3100 pln*

*szczegółowa wycena będzie przedstawiona po przeanalizowaniu wytycznych