Programy

"Polska Samorządowa" prowadzony przez Jolantę Erol to program, który stawia na pierwszym planie wyzwania i sukcesy polskich samorządów.


Z nami poznasz najważniejsze problemy, przed jakimi stoją polscy samorządowcy,

a także inspirujące rozwiązania, które wprowadzają w swoich społecznościach. "Polska Samorządowa" to twój przewodnik po lokalnej stronie polityki.

NA ŻYWO w każdą sobotę o 14:00

Prowadząca: Jolanta Erol

"Oczyma Ukrainy" to bezpośrednie źródło informacji o aktualnej sytuacji w Ukrainie, krajem ogarniętym przez konflikt. Serwis prowadzony w języku ukraińskim, dostarcza najnowszych wiadomości, analizy sytuacji na miejscu i perspektywę ukraińską na wydarzenia.


Z nami odkryjesz prawdziwe oblicze życia w czasie wojny, jak to jest widziane i doświadczane przez Ukraińców. "Oczyma Ukrainy" to twoje okno na Ukrainę w czasie kryzysu.

Prowadzą: Anastazja Lugowa, Daria Korsak

NA ŻYWO w każdą sobotę o 19:00

Polska
Samorządowa

OCZYMA
UKRAINY

"Biznes w News24" to twoja codzienna dawka najświeższych wiadomości z rynków finansowych, gospodarki i świata biznesu.


Ten program dostarcza przystępne analizy ekonomiczne, wywiady z kluczowymi osobistościami branży i ekspertami, a także aktualizacje na temat najważniejszych trendów biznesowych.

NA ŻYWO od poniedziałku do piątku o 14:00

Prowadzą: Blanka Dżugaj, Tomasz Kolmasiak, Anna Lerczak

Program prowadzony przez najlepszych publicystów Rzeczpospolitej - ogólnopolskiego dziennika ekonomiczno-prawnego.


W programie występują politycy i osoby z pierwszych stron gazet.

Rozmowy dotyczą obecnej sytuacji politycznej i społecznej. Każda z trzech części jest poświęcona innej problematyce i szeroko oraz wnikliwie wyjaśnia widzom skomplikowane zagadnienia współczesnego świata.

NA ŻYWO od poniedziałku do piątku o 20:30

Prowadzą: Jacek Nizinkiewicz, Michał Kolanko,

Zuzanna Dąbrowska, Joanna Ćwiek

WIECZÓR
PUBLICYSTÓW

BIZNES
W NEWS24

"Strefa Polityczek" - autorski program Anny Lerczak, czyli polityczki prywatnie.

W trakcie rozmowy, omijamy politykę, pytamy o hobby, rodzinę, o spędzanie czasu wolnego. Chcesz wiedzieć, jakie prywatnie są polityczki oglądaj w każdą niedzielę o 16:30.

NA ŻYWO w każdą niedzielę o 16:30

Prowadzą: Anna Lerczak

"Rozmowa Dnia" - to program, który dostarcza intensywnych, merytorycznych i aktualnych dyskusji z politykami i innymi wpływowymi osobami. Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00 poznasz kulisy decyzji politycznych, najważniejszych wydarzeń dnia i analizę kluczowych problemów społecznych.

NA ŻYWO od poniedziałku do piątku o 12:00

Prowadzą: Anna Lerczak, Tomasz Kolmasiak, Blanka Dżugaj

ROZMOWA
DNIA

STREFA

POLITYCZEK

Od ponad 18 lat Polska jest członkiem UE. A jednak ciągle wielu z nas nie wie, jak działa ta organizacja? Kto, wg jakich reguł podejmuje tam decyzje? Czym zajmuje się Komisja Europejska, czym jest Rada Europejskai czym się różni od Rady UE? Jaką rolę pełni Parlament Europejski co to znaczy, że w procesie stanowienia prawa ma prawo do decyzji, albo procedurę zgody?

Znajomość tych spraw jest ważna, bowiem bez niej łatwo jest politykom manipulować opinią publiczną.


Program ma za zadanie poszerzyć wiedzę Polaków o otaczającym świecie, a w szczególności o Unii Europejskiej, jej strukturach, prawach i obowiązkach wynikających z członkostwa, a także niesie wartości służące demokracji. Znakomici goście i ciekawe pytania. Program emitowany prosto ze studia w Brukseli.

Prowadzący: Maciej Zakrocki

Stolik Dziennikarski - cotygodniowy sobotni program Zuzanny Dąbrowskiej i Roberta Walenciaka. Najważniejsze wydarzenia polityczne mijającego tygodnia komentują czołowi dziennikarze i publicyści.

NA ŻYWO każdą sobotę o 10:30

Prowadzą: Zuzanna Dąbrowska, Robert Walecniak

UNIA
OD A DO Z

Stolik
Dziennikarski

Gdzie oglądać

kanał 125 i 166

kanał 44

kanał 141

Kanał News24 podlega jurysdykcji KRRiT
Właściciel marki News24 © Astro S.A.